Co děláme

V centru našeho zájmu vždy stály základní umělecké školy. Informační systém základních uměleckých škol iZUŠ, který jsme pro ně vyvinuli, způsobil de facto revoluci v řízení ZUŠ. Inspirováni tímto úspěchem jsme se vrhli na vývoj informačního systému pro elektronickou organizaci soutěží EOS ZUŠ.
V současné době, kdy oba tyto produkty skvěle fungují, se poohlížíme po dalších možnostech. Snadná forma obchodní komunikace mezi odběratelem a dodavatelem B2B PRO se nám jeví jako cesta, kterou se máme dát ve snaze pomoci i business zákazníkům.
Rovněž jsme objevili nepřeberné možnosti v oblasti 3D tisku.

Firemní filosofie

Základní pilíř firmy tvoří naši lidé, bez nich by to nešlo. Snažíme se podporovat jejich silné stránky. Jen tak se mohou cítit sebevědomě a bezpečně ve svých činnostech. Jejich profesionalita, nasazení a dobré pocity z vykonávané práce se pak přenáší i na naše zákazníky. Na každého sedí každé z našich „S“ - soudržnost, svoboda, samostatnost, síla, sebedůvěra, systematičnost, spolehlivost, specializace, stabilita, spokojenost. Díky našim stále se zdokonalujícím produktům šetříme našim zákazníkům čas na jejich osobní život.

Důvody, proč jít do toho s námi

  • Víme, co chceme.
  • Držíme krok s nejnovějšími trendy.
  • Máme pořád nové nápady.
  • Tvrdě pracujeme.
  • Pečujeme o naše zákazníky, nasloucháme jejich potřebám.
  • Máme skvělý tým plný odborníků.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Takhle to vše začalo...

Začíná se psát historie naší firmy.
Světlo světa tehdy spatřila první verze iZUŠ
(informačního systému základních uměleckých škol).

2010

2011

Zdokonalujeme iZUŠ. Jsme přesvědčeni, že způsobí revoluci v řízení základních uměleckých škol.
První výhry. Počet škol využívajících iZUŠ se přehoupl přes 10,
a to v „době papírové“ nebylo vůbec lehké.

2012

2013

Na pravidelných krajských setkáních ředitelů ZUŠ šíříme osvětu, že přechodem na elektronickou dokumentaci ušetří nejen svůj čas, ale také peníze. Postupně expandujeme i na Slovensko.
Vydáváme časopis proZUŠ.

2014

2015

Rok, kdy oficiálně vznikla firma Sensio.cz s.r.o. Na základě požadavků škol a Ústřední umělecké rady ZUŠ začínáme s vývojem informačního systému EOS ZUŠ (Elektronické organizace soutěží ZUŠ).
Rozšiřujeme náš tým a z provizorních prostor se stěhujeme do kanceláří.

2016

2017

Na dveře klepe GDPR, přijímáme další posily, nabíráme druhý dech.
Tým nadále roste. Současné prostory jsou nám již malé, přemisťujeme se tedy do větších a začínáme se poohlížet po dalších zajímavých příležitostech. Ty na sebe nenechávají dlouho čekat. Informační systém pro firemní klientelu s názvem B2B PRO se pro nás stává velkou výzvou.

2018

2019

Rok velkých změn. Měníme grafiku, logo, web… Jsme to stále my, jen v novém, modernějším kabátě.

Díky koronavirové pandemii jsme se v květnu začali věnovat 3D tisku. Tiskli jsme a rozdávali štíty a spony na roušky. Také jsme si uvědomili, že distanční výuka je pro školy neprobádaná oblast a proto jsme si přes léto zajistili akreditace a v průběhu druhé vlny pandemie začali učitele školit technologie G Suite (Učebna Google atd). Téměř tři měsíce jsme se nezastavili a proškolili jsme ve více než 30 školách téměř 320 lidí. Tam, kde jiní vidí krizi, my vidíme příležitosti.

Zjišťujeme, že je na 3D tiskárně možné tisknout i hudební nástroje. Vzniká myšlenka na výrobu MyCella, tedy elektronického violoncella na míru. Další měsíce usilovně pracujeme na výrobě prvních prototypů.

2020

2021

Spouštíme kampaň na výrobu MyCella na HITHITu. Daří se nám vybrat milion korun za 45 dní!

Oficiálně spouštíme výrobu MyCella.

Nový rok začínáme velkými úspěchy. MyCello je vítězem soutěže Creative Business Cup ČR pořádané agenturou CzechInvest. Zajišťujeme si postup na celosvětové světové finále v Dánsku.

MyCello zaujalo porotu natolik, že z Kodaně odjíždíme s titulem 3. nejkreativnější startup na světě.

S MyCellem se účastníme největšího evropského veletrhu hudebních nástrojů Cremona Musica v Itálii.

Získali jsme ocenění IBM Firma roku 2022 Olomouckého kraje!

Získali jsme Cenu hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost.

2022

2023

Začali jsme vývoj 3d tištěné elektrické kytary!

Pokračujeme v započaté spolupráci s Inovačním hubem v Přerově, který byl otevřen 3. 7. 2023.

V rámci projektu Našlápnu.to realizujeme motivační přednášky pro studenty základních, středních a vysokých škol.

Připravujeme MyCello Premium.

Plánujeme se s MyCellem opět zúčastnit největšího evropského veletrhu hudebních nástrojů Cremona Musica v Itálii.

SOUČASNOST A BUDOUCNOST

Co nás čeká? Neumíme odpočívat, máme hlavy plné nápadů a velkou chuť je uskutečnit, proto se vydáváme na další cestu - připravit naše produkty pro nové desetiletí. Přitom ale nezapomínáme, co je naším hlavním cílem - šetřit zákazníkům čas v jejich každodenních pracovních činnostech, aby jej pak mohli věnovat svým dětem, přátelům, koníčkům.

NÁŠ TÝM

Nečekaná setkání. Netradiční nápady.
To jsme my.

Martin Brablík

Programátor

Bc. Denisa Burešová

Správkyně sociálních sítí

Martin Dostálík

Programátor, tester

Tomáš Gerža

3D konstruktér

Naděžda Horáková

Technická podpora iZUŠ, personální asistentka

Martin Kocián

Programátor, Tester

Jan Koky

Vedoucí výroby, 3D tisk

Bc. BcA. Martin Kordas

Programátor

MgA. Ondřej Kratochvíl

Jednatel, projektový manažer

Bc. Petra Kubielasová

Marketingový specialista

Ivana Linhartová

Asistentka vedení společnosti

Zdeněk Přikryl

3D konstruktér

Lucie Sedláčková

Technická podpora iZUŠ, Nápověda

Mgr. Jana Štěpaníková

Event manager

Ing. Jan Tobolík

Jednatel, ředitel společnosti

Ing. Ivana Ustohalová

Personální a ekonomický referent

Jakub Vaculík

Grafik

Ing. Tomáš Zvoníček

3D tisk, akustika plastů


PODPORUJEME

Pomoc Ukrajině

Není nám lhostejné co se děje jen pár kilometrů od našich hranic. Máme na mysli napadení suverénního státu Ukrajina Putinovým Ruskem.

Dlouho jsme přemýšleli, jak bychom mohli Ukrajince podpořit. Rozhodli jsme se pro benefiční prodej MyCella v typických barvách. Výtěžek z benefice jsme zaslali na nadaci Člověk v tísni. Přejeme Ukrajině, aby se zemí co nejdříve opět naplno rozezněla hudba namísto výstřelů.

Cello Ukrajina

KORONAVIROVÁ PANDEMIE 2020

Rozhodli jsme se v průběhu první i druhé vlny koronavirové pandemie pomoci všem zdravotníkům, policistům, lidem, kteří se starají o nemocné, nemohoucí či seniory, zkrátka všem, kteří musí denně nosit roušky či respirátory několik hodin a způsobuje jim to bolesti uší. Na 3D tiskárně tiskneme spony, za které je možné uchytit gumičky roušky či respirátoru namísto uší. Ty tak nemusí být několik hodin denně namáhány.
Tyto spony dodáváme ZDARMA.

Veškeré další náklady na tisk, materiál, čas, energie atd. sponzoruje naše společnost Sensio.cz s.r.o.
Několik hodin denně věnujeme obsluze 3D tiskáren, kompletaci a poté rozesílání obálek se sponami.

Materiál spon je z PLA filamentu (biologicky rozložitelný polyesterový výrobek z rostlinných materiálů), který je pro tento způsob použití zdravotně nezávadný. Veškerý náš materiál nakupujeme pouze od evropských výrobců (Česko, Slovinsko, Polsko). Barevné provedení spon je podle aktuálního stavu naskladněného materiálu.

Máte-li zájem o naše spony na roušky či respirátory, prosím vyplňte tento formulář, abychom na nikoho nezapomněli.

Pokud se chcete dozvědět více nebo pokud chcete zanechat poděkování či vzkaz, pak můžete na tomto odkazu.

Vyléčit nemocné neumíme, umíme ale pomoci alespoň takto.

podporujeme podporujeme podporujeme

Celloween 2019

Celloween je originální projekt mladých přerovských umělců - kapely Arrhythmia a Moravské školy tance, který nemá v naší republice obdoby. Jedná se o propojení rockové hudby a moderního tance na klasické hororové téma Karla Jaromíra Erbena - Svatební košile. Je to jedinečný hudebně-taneční projekt představující klasické hororové téma v moderním pojetí. Cílem je přiblížit „klasické“ nástroje a zejména pak českou kulturu širokým masám. Originálním způsobem propojuje klasickou hudbu s moderním scénickým tancem a rockovou hudbu s baletem. Na představení si na své přijdou jak milovníci klasického divadla a baletu, tak zarytí rockeři.

Pro tento projekt jsme vytvořili www stránky, zajišťujeme jejich provoz a technické zabezpečení formou zapůjčení audiovizuální techniky.

Celloween 2019

REFERENCE

Spokojenost s produktem iZUŠ

Je intuitivní, jednoduchý, srozumitelný

Program iZUŠ je prostě výborný. Z osobní zkušenosti i s jinými programy bych vyzvedl především jeho uživatelskou přívětivost. Je intuitivní, moderní, umí téměř vše, opravdovou specialitou je ovšem funkce Evidence majetku. Za takovou kvalitu si rád připlatím.
Jan Papež, dipl. um., ředitel ZUŠ Skuteč

Šetří čas, peníze, životní prostředí

Pro nás je iZUŠ jednoznačně nejkomplexnější nástroj pro vedení povinné školní dokumentace a související agendy - je jediný svého druhu. Šetří čas, náklady a pro všechny uživatele představuje obrovské ulehčení práce. Nejenže se nám líbí, Vůbec si bez něj nedovedeme představit život v ZUŠ :-)
Mgr. Vít Rakušan
ředitel ZUŠ Jablonec nad Nisou

Je pružný, dynamicky se rozvíjí

Na iZUŠ oceňuji v především to, že se do něj mohu přihlásit odkudkoliv, aniž bych jej musel instalovat. Cloudové řešení je moc fajn. Líbí se mi flexibilita iZUŠ - tvůrci systému naslouchají skutečným potřebám uživatelů a snaží se rychle jejich požadavky do systému zapracovávat, tím jej vylepšovat a posouvat stále dál. Rád bych vyzdvihl práci technické podpory (jmenovitě paní Skácelíkové), zodpoví jakékoliv naše dotazy a všechny požadavky hravě vyřeší.
Mgr. Jiří Taufer, Ph.D., ředitel ZUŠ Rýmařov

Je do detailu propracovaný, komplexní

Po otestování různých jiných programů pro dokumentaci ZUŠ je podle mě iZUŠ zatím nejlepší a nejkomplexnější program pro přístup ke všem dokumentům a jejich správu, a to odkudkoli prostřednictvím internetu.
Miroslav Bango, učitel ZUŠ Mladá Boleslav

Přináší dokonalý přehled a výbornou organizaci

Jako ředitel školy mám třídní dokumentaci i plánování pod jednou rukou.
Jan Zapf dipl.um.
ředitel ZUŠ Horní Slavkov

Je spolehlivý

Když potřebuji něco vysvětlit, mám možnost konzultace. Oceňuji vstřícnost, pěkné jednání, celkově se mi líbí, že je to tzv. pro lidi.
Mgr.Libuše Drhová, ředitelka Soukromé základní umělecké školy Zavadilka, o.p.s. České Budějovice

Mohlo by vás zajímat

Minulost neodmyslitelně patří k pevným základům naší firmy a posouvá nás neustále dál.

Stali jsme se firmou roku 2022 Olomouckého kraje!

19. 10. 2022

Z ocenění IBM Firma roku 2022 Olomouckého kraje máme velkou radost, ale zároveň ho bereme jako závazek do budoucna, abychom neustále zlepšovali naše služby a produkty.

Jsme 3. nejkreativnější startup světa!

28. 6. 2022

Vše začalo v březnu roku 2022 výhrou v soutěži Creative Business Cup ČR pořádané agenturou CzechInvest, čímž jsme si zajistili postup na celosvětové světové finále v Dánsku. V obrovské konkurenci se nám podařilo vybojovat třetí místo. Porotu jsme zaujali především vysokou mírou kreativity, příběhem, vnitřní dávkou motivace dotáhnout business daleko a využitím eco materiálů.

Spuštění kampaně MyCello na HITHIT.com

1. 2. 2021

Datum 1. 2. 2021 ma v sobě ukryto krásnou symetrii, stejně jako naše MyCello ve svém tvaru. Proto jsme se rozhodli k tomu datu spustit kampaň na HITHIT.com a to přesně 1. 2. 2021 ve 12.20:21. V rámci odměn můžete mít MyCello i s parádním obalem za zaváděcí ceny. Neváhejte, ať vám neuteče ta nejlepší odměna! Levnější už nikdy nebude! Více informací >

Změna sídla

1. 2. 2021

Po několika letech jsme se z administrativních důvodů rozhodli změnit sídlo všech našich společností z adresy „Interbrigadistů 590/6, 750 02 Přerov“ na místo naší stávající provozovny, kde máme po celou dobu kanceláře a to „Na Hrázi 1139/13, 750 02 Přerov“.
Zjednoduší se tím zasílání případných písemností či zásilek a také bude jen jedno místo, kde nás budete moci najít. :)

Implementace a školení G Suite pro vzdělávání

2020

Koronavirová pandemie způsobila velké změny v celém roce 2020. My jsme se dokázali přizpůsobit a již v průběhu první vlny na jaře 2020 jsme pomáhali školám nastavovat technologie pro distanční výuku - aplikace Učebna Google v rámci balíku G Suite pro vzdělávání. Počáteční nadšení ze zlepšující se situace vystřídala tvrdá realita a uzavření škol na podzim 2020 a přechod na distanční výuku namísto týdnů na dlouhé měsíce. Již na jaře jsme si uvědomovali vážnost celé situace a v předstihu si zajistili akreditace na školení těchto technologií a díky tomu jsme od září do prosince 2020 proškolili více než 450 učitelů na 35 základních, základních uměleckých a středních školách.

ZUŠ MEETING

11. - 12. 11. 2019

Setkání všech „ZUŠáků” (ředitelů, učitelů, ekonomek...), kteří se chtějí dozvědět zajímavé informace poutavou formou. Myslíme, že je fajn se potkat osobně a lépe se poznat, proto jsme uživatele iZUŠ pozvali na dvoudenní ZUŠ meeting. Účastníky čeká nahlédnutí „pod pokličku“ různých profesí, které se podílí na chodu ZUŠ, předávání si zkušeností, jak dělat svou práci lépe, debatování o tématech, která jsou zajímavá, přednášky významných lektorů z celé republiky. Ale i zábava, posezení u vína s hudbou, bowlingový či tenisový turnaj, zkrátka příjemně strávený čas. Více informací o akci >

WikiZUŠ internetová encyklopedie

2019

Smyslem projektu je popsání jednotlivých témat týkajících se základních uměleckých škol a dobrání se pravdy ve sporných situacích. K článkům může probíhat diskuze, aby se došlo k nejlepšímu řešení. Zároveň má sloužit jako znalostní báze všeho, co se týká prostředí ZUŠ. Přejít na stránky encyklopedie >

Brožura Sensio

30. 9. 2019

Vše, co si můžete najít zde, máme nyní v kostce také v tiskové podobě. Na světě je brožura Sensio, která vám poskytne všechny důležité informace o nás. Graficky je navržena v souladu s naším jednotným vizuálním stylem. Prolistovat brožuru >

I LOVE ZUŠ

2019

Stránky pro milovníky ZUŠ. Smyslem projektu je popsání jednotlivých témat týkajících se základních uměleckých škol a dobrání se pravdy ve sporných situacích. K článkům může probíhat diskuze, aby se došlo k nejlepšímu řešení. Zároveň má sloužit jako znalostní báze všeho, co se týká prostředí ZUŠ. Přejít na stránky I ❤️ ZUŠ >

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NAŠÍ SPOLEČNOSTI JSOU NA SVĚTĚ

17. 6. 2019

Web je navržen v souladu s naším jednotným vizuálním stylem, proložen fotkami a slogany, které charakterizují jak společnost samotnou, tak i lidi, kteří v ní pracují a bez kterých by to nemělo smysl. Věříme, že v nich najdete vše potřebné, abyste nás co nejvíce poznali a dostali odpovědi na své otázky.

ROZŠÍŘENÍ DO B2B SEKCE

25. 1. 2019

Díky dlouhodobému působení jednoho z jednatelů firmy v business sektoru byla naše společnost na jaře oslovena významným českým výrobcem, abychom zajistili implementaci rozsáhlého B2B projektu na jeho stávající systémy. Po specifikaci zadání byly započaty analytické práce, na základě kterých bude v příštím roce probíhat vývoj a implementace samotného systému. Podařilo se nám pro tuto oblast získat další odborníky v oblasti IT, díky kterým se daří posouvat technologicky kupředu i stávající systémy (iZUŠ, EOS ZUŠ).

NOVÉ PROSTORY A NOVÉ TVÁŘE

1. 4. 2018

S příchodem nových tváří do firmy ke konci minulého a začátkem nového roku bylo třeba vyměnit naše útulné, avšak nám již příliš těsné, kanceláře v centru města za větší, bezpečnější a ještě útulnější.

CENÍK PRODUKTŮ A SLUŽEB

Ceny našich PRODUKTŮ A SLUŽEB stanovujeme individuálně vždy na základě konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. Cenové kalkulace jsou tedy variabilní s ohledem na rozličná kritéria a výši individuální slevy. Neváhejte a nechte si od nás vypracovat cenovou nabídku.